فرمانداری شهرستان شهرکرد

​سي و دومين جلسه ستاد شهرستاني مديريت کروناي شهرکرد

کد خبر: 155754 تاریخ انتشار: 1400/01/28
نمایش: 315
اخبار
جلسه ستاد مديريت بيماري کرونا شهرستان شهرکرد به رياست عبدالعلي ارژنگ فرماندار شهرکرد برگزار شد.به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان شهرکرد جلسه ستاد مديريت و مقابله با بيماري کرونا شهرستان شهرکرد به رياست عبدالعلي ارژنگ فرماندار شهرکرد و با حضور اعضاي اين ستاد، با موضوع بررسي وضعيت شيوع بيماري کرونا و نيز آخرين اقدامات پيشگيرانه و کنترل کننده اين ويروس در شهرستان، در فرمانداري برگزار شد.
فرماندار شهرستان شهرکرد در اين جلسه گفت : بازرسان اداره صمت، اتاق اصناف، پليس اماکن و شبکه بهداشت بر اصناف، اماکن عمومي و مراکز توزيع مواد غذايي و بهداشتي و ... بيش از پيش نظارت کنند و رستوران ها و اغذيه فروشي ها بر اساس شيفت بندي اتحاديه مربوطه و مقررات ماه مبارک رمضان و رعايت پروتکل هاي بهداشتي فعاليت نمايند. 
عبدالعلي ارژنگ با توجه به ابلاغ گام پنجم بسيج ملي مقابله با همه گيري کوويد 19 در طرح سردار شهيد قاسم سليماني گفت : مرکز بهداشت با همکاري هلال احمر، بسيج و ديگر ادارات از همه ظرفيت هاي اين طرح براي پيشبرد اهداف تعيين شده استفاده کنند.
وي در ادامه با توجه به وضعيت شيوع بيماري کرونا، از مردم خواست تا با رعايت دستورالعمل هاي بهداشتي در جهت مقابله با ويروس و ريشه‌کني کامل آن همکاري کنند.
 

مولف: الهه رئیسی
عکاس :حجت فرهادی

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1400/08/29