فرمانداری شهرستان شهرکرد

ديدار مديرکل کميته امداد امام خميني(ره) استان با فرماندار شهرستان شهرکرد

کد خبر: 167247 تاریخ انتشار: 1400/10/05
نمایش: 287
اخبار







به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرکرد، محمدي مديرکل کميته امداد امام خميني(ره) استان چهارمحال و بختياري با حضور در فرمانداري شهرکرد با عبدالعلي ارژنگ فرماندار شهرستان ديدار و گفتگو کرد.
در اين ديدار فرماندار شهرکرد نهاد مقدس کميته امداد را يادگار حضرت امام راحل جهت رفع محروميت از جامعه اسلامي دانست و ضمن تأکيد بر ضرورت خدمت رساني به محرومين گفت : بايد با مديريت اصولي و صحيح در جهت حمايت از خانواده هاي بي بضاعت گام برداشته شود.
عبدالعلي ارژنگ به مشکل بيکاري، اشتغال جوانان و مددجويان در شهرستان اشاره کرد و گفت : بايد تلاش شود تا با مشارکت و حمايت مددجويان و با آموزش هاي لازم زمينه اشتغال جوانان در شهرستان فراهم شود و خدمات کميته امداد براي رفع فقر و محروميت و ايجاد اشتغال در شهرستان بسيار موثر بوده است.
مديرکل کميته امداد امام خميني(ره) استان نيز، خدمات رساني به محرومين و نيازمندان و تلاش براي توانمند کردن آنان را از مهمترين شاخصه هاي کميته امداد دانست و تصريح کرد : مشارکت مردم و خيرين در عرصه ارائه خدمات مطلوب اين نهاد به مددجويان مي تواند موفقيت هرچه بيشتر اقدامات و فعاليت هاي اين نهاد را رقم بزند.


 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/11/10