فرمانداری شهرستان شهرکرد

پيام تبريک فرماندار شهرستان شهرکرد به مناسبت فرارسيدن دهه مبارک کرامت وتقارن اين ايام با سالروز گراميداشت سوم خردادماه

کد خبر: 191394 تاریخ انتشار: 1402/03/01 10:28:33
نمایش: 299
اخبار
پيام تبريک فرماندار شهرستان شهرکرد به مناسبت فرارسيدن دهه مبارک کرامت وتقارن اين ايام با سالروز گراميداشت سوم خردادماه
بسم ربّ الشهداء و الصديقين


  دهه مبارک کرامت فاصله ميان ولادت كريمه اهل بيت (س) تا تولد امام هشتم شيعيان ثامن الحجج(ع) نام گرفته ،فاصله بين دوميلاد سراسر نور که از برکت هجرتشان به سرزمينمان،همواره در سايه الطاف و برکاتشان قرار گرفته ايم.
از تولد گوهري که برادرش امام رضا(ع)به دليل سرشت پاک اين بانوي ارجمند، ايشان را معصومه ناميد هم اوکه در علم، كمال، تقوا و قداست جايگاه والايي داشت وهمواره الگويي از ولايت پذيري بود که با نقل روايات به اثبات ولايت برحق امامان معصوم اصرار مي ورزيد.تا تولد امام معصوم مان ثامن الائمه امام رافت و مهرباني، حضرت علي ابن موسي الرضا(ع) که همواره موجب فخر،برکت و ولايت پذيري مردمان ايران اسلامي گرديده است.
تقارن ايام مبارک دهه کرامت با سالروزسوم خرداد، يادآور پيروزي درسايه کرامت اهل بيت عليه سلام مي باشد.
روزي که دلاور مردان و شيرزنان اين مرزوبوم با اطاعت از ولايت وشجاعتي مثال زدني و استقبال از شهادت توانستند در برابر دشمن متجاوزبعثي مجاهدت کنند وبا اين ايمان تا پيروزي و آزادسازي خرمشهرقهرمان ادامه يابد ،تا نمادي ازفتح وپيروزي با اتکاء به قدرت ايمان راترسيم نمايند.
اينجانب تقارن فرخنده دهه مبارک کرامت با سالروز گراميداشت يادو خاطره حماسه سوم خرداد را به مردم شريف شهرستان شهرکرد خصوصا حماسه سازان سوم خرداد ماه ،تبريک و تهنيت عرض مينمايم و از درگاه خداوند متعال براي همگان سلامتي،سعادت وبهروزي مسئلت دارم.

بهادر عبدالغني
فرماندار شهرستان شهرکرد
 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1403/01/08