فرمانداری شهرستان شهرکرد

"فرماندار شهرستان شهرکر: ازفعالان عرصه هاي مختلف جهاد کشاورزي بايد در عمل حمايت جدي صورت پذيرد"

کد خبر: 191583 تاریخ انتشار: 1402/03/24 07:58:16
نمایش: 336
اخبار

به مناسبت نکوداشت هفته جهاد کشاورزي، آيين تجليل از نمونه هاي شهرستاني، با حضور فرماندارشهرستان شهرکرد، معاون توسعه مديريت و منابع، معاون مديريت هماهنگي ترويج کشاورزي، رئيس اداره پشتيباني شبکه ترويج سازمان جهاد کشاورزي، مدير، معاونين، مسئول دفتر حوزه نمايندگي ولي فقيه، مسئولين و مراکز جهاد کشاورزي، کارکنان، بازنشستگان و کشاورزان شهرستان شهرکرد، در محل نمازخانه اين  مديريت برگزار گرديد.

حجت الاسلام والمسلمين صيدالي، مسئول دفتر حوزه نمايندگي ولي فقيه مديريت جهاد کشاورزي شهرستان شهرکرد ، ضمن عرض خير مقدم و  تبريک به مناسبت هفته جهاد کشاورزي به همه توليد کنندگان حوزه کشاورزي، پرسنل زحمتکش اين مديريت و با اشاره به اينکه کشاورزي رکن اصلي توسعه و اشتغالزايي است افزود: کشاورزي در تمام اديان الهي يک شغل مقدس شناخته شده و پيشوايان مذهبي در هر عصر علاوه بر آنکه خود با کمال علاقه مندي به کار کشاورزي اشتغال داشتند مردم را نيز به اين کار تشويق مي کردند.
 علي شريفي مدير جهاد کشاورزي شهرستان شهرکرد، ضمن ارائه گزارشي از عملکرد اين مديريت، اظهار داشت: بي شک بخش کشاورزي در برنامه هاي توسعه اقتصادي کشور نقش محوري داشته چرا که با امنيت غذايي کشور عجين شده است .
 در اين آيين، فرماندارشهرستان شهرکرد بيان کرد: جهاد کشاورزي با عنايت به گستردگي هاي خاص و ماموريت هاي گوناگون رسالت ويژه اي را در جامعه دنبال مي کند که از آن جمله: مي توان به ،آموزش ها،حمايت ها در تمامي مراحل توليد محصول وکنترل بازار  توسط شرکت هاي بزرگ تعاوني به منظور جلوگيري از دلال بازي وعرضه محصول با کيفيت و قيمت مناسب به مصرف کنندگان ،اشاره کرد.ايشان ادامه داد: از فعالان و زحمت کشان در عرصه هاي مختلف جهاد کشاورزي ،نه درشعار بلکه در مقام عمل بايد حمايت جدي صورت پذيرد. فرماندار شهرستان شهرکرد در پايان به خريدهاي تضميني محصولات و مديريت منابع آبي با توجه به بحرانهاي کم آبي نيز تاکيد کرد.
همچنين حميدرضا دانش، معاون توسعه مديريت و منابع سازمان جهاد کشاورزي بيان داشت: کشاورزان سرمايه هاي بي نظير و بي ادعاي الهي هستند که بشريت براي داشتن نعمت زندگي و حيات به وجودشان مديون و محتاج هستند و يکي از مهمترين بخش هاي اقتصادي کشور که بيشترين تأثير را در روند بهبود زندگي مردم به عهده دارد، بخش کشاورزي است.
در پايان اين مراسم با اهداي لوح تقدير و هدايا، از توليد کنندگان نمونه شهرستاني و بازنشستگان اين شهرستان تقدير و تجليل به عمل آمد.
 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1403/01/08