فرمانداری شهرستان شهرکرد

"سرعت گرفتن محروميت زدايي در شهرستان شهرکرد"

کد خبر: 191662 تاریخ انتشار: 1402/04/03 11:06:54
نمایش: 256
اخبار
"سرعت گرفتن محروميت زدايي در شهرستان شهرکرد"
 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان شهرکرد،جلسه محروميت زدايي شهرستان شهرکرد درسالن جلسات فرمانداري با حضور نماينده قرارگاه محروميت زدايي ارتش جمهوري اسلامي و ساير اعضاء برگزار گرديد.
بهادر عبدالغني فرماندار شهرستان شهرکرد در اين خصوص گفت:اين جلسه به منظور استفاده از ظرفيت قرارگاه، در راستاي محروميت زدايي شهرستان شهرکرد برگزار گرديده است که پروژه لاران با پوشش 15 روستا در طرح اوليه مورد موافقت قرار گرفته است.
عبدالغني ادامه داد: سهم دولت در اين مشارکت از منابع مشخص تامين مي گردد و بخشداري و ساير ادارات مربوطه بايد با تمام توان آمادگي همکاري در خصوص تهيه پيش زمينه و مجوزات را تا انعقادتفاهم نامه داشته باشند، تا  باسرعت بيشتري روند محروميت زدايي در شهرستان شهرکرد را شاهد باشيم.
حکمي نماينده قرارگاه ضمن تشکر از فرماندار شهرستان شهرکرد به منظور پيگيري ها و برگزاري جلسه گفت: درخواست هاي محروميت زدايي در استان چهارمحال و بختياري بسيار زياد بوده است که با اولويت بندي درخواست ها طرح ها و پروژه ها مشخص گرديده که يکي از پروژه هاي مد نظر مجتمع لاران است که تعداد15 روستا را تحت پوشش قرار مي دهد.
حکمي بيان کرد:انتظار داريم، نقشه ها،عدم معارض در پروژه يا طرح،طرح پدافند غير عامل و .... کامل باشد تا در تفاهم نامه و روند اجرا مشکلي نداشته باشيم.

 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1403/01/08